KOMPLEKSOWE ZARZĄDZANIE NAJMEM W LUBLINIE

Kontakt email, www
Bieczyńskiego 4 zobacz inne firmy z Rataja Macieja
20-730 Lublin , woj. Lubelskie

Zarządzanie najmem jest to usługa polegająca na kompleksowej obsłudze i opiece nad powierzoną nam nieruchomością (mieszkanie, dom lub lokal), poczynając od właściwego przygotowania oferty i wyszukania najlepszego najemcy po bezkonfliktowy odbiór przedmiotu najmu w stanie niepogorszonym po zakończeniu stosunku najmu.

Dla Kogo?

Zarządzanie najmem to usługa dedykowana do właścicieli następujących rodzajów nieruchomości, przeznaczonych na wynajem:

- mieszkania w Lublinie i Świdniku
– domy w Lublinie, Świdniku oraz okolicach Lublina
– lokale użytkowe w Lublinie i Świdniku

Agencje nieruchomości

Wynajem

Mieszkania

Domy

Specjalizacje:

  • Agencje nieruchomości
  • Wynajem
  • Mieszkania
  • Domy

O nas

Firma zajmuje się kompleksowo i profesjonalnie pełną obsługą wynajmu mieszkań, domów i lokali użytkowych, świadczoną na zlecenie ich właścicieli. Nasze portfolio zawiera szereg różnorodnych nieruchomości z obszaru Lublina i jego okolic (t.j. miasto Świdnik i teren powiatu lubelskiego) a współpracujemy chętnie z każdym właścicielem – Klientami firmy są zarówno osoby indywidualne posiadające pojedyńcze mieszkania jak również Klienci biznesowi i instytucjonalni z większym pakietem nieruchomości do wynajmu.

Jesteśmy skuteczni w działaniu, zapewniamy rzetelność i najwyższy standard obsługi, a gwarancją i potwierdzeniem naszej fachowości i wiarygodności jest doświadczenie w branży, przeszło 20-letnia obecność na lubelskim rynku nieruchomości oraz rzesza naszych stałych zadowolonych Klientów.