Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych

Kontakt email, www
Słowackiego 21/10
21-100 Lubartów , woj. Lubelskie
Świadczymy profesjonalne usługi geodezyjne i kartograficzne w pełnym zakresie oraz przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Wszystkie czynności wykonywane są przez geodetę uprawnionego, co gwarantuje najwyższą jakość usług. Przygotowujemy precyzyjne mapy geodezyjne oraz mapy do celów projektowych, które są niezbędne przy wielu pracach budowlanych. Wykonujemy pomiary geodezyjne, wykorzystując do tego specjalistycznych sprzęt. Świadczymy także usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji, do których zaliczamy: prace przygotowawcze, opracowywanie dokumentacji, nadzór i kontrolę wykonawstwa oraz odbiór końcowy procesu inwestycyjnego.

Świadczymy również kompleksowe i rzetelne usługi w zakresie szeroko rozumianego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Staramy się nie tylko pośredniczyć naszym Klientom przy transakcjach, ale również doradzamy. W ramach oferowanych przez nas usług: promujemy oferty kupna/sprzedaży nieruchomości min. w prasie czy Internecie z wykorzystaniem największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce, pomagamy w gromadzeniu dokumentacji, sprawdzamy faktyczny stan prawny nieruchomości, nadzorujemy cały proces transakcji. 

Agencje nieruchomości

Specjalizacje:

  • Agencje nieruchomości

O nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą na rynku nieruchomości i geodezyjnym, która świadczy swoje usługi na terenie miasta Lubartów i powiatu lubartowskiego.

Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne z przygotowaniem i obsługą nieruchomości. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych, jednocześnie jesteśmy otwarci na współpracę z samorządami lokalnymi, biurami projektowymi, kancelariami adwokackimi, notariuszami, agencjami nieruchomości, firmami budowlanymi, deweloperami i inwestorami.